Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 30 września 2023 roku, imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
Szkoły Celne w Ełku
W związku z nasilającą się w ostatnich dniach falą mrozów prezydent miasta zwołał dziś nadzwyczajne zebranie w Urzędzie Miasta. Jego celem było ustalenie i koordynacja niezbędnych działań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa osobom, dla których niskie temperatury mogą stanowić zagrożenie zdrowia, a nawet życia.

Prezydent Miasta Ełku apeluje

o szczególną wrażliwość i zwrócenie uwagi na los osób bezdomnych przebywających na terenie naszego miasta oraz o zainteresowanie się sytuacją osób mieszkających samotnie, w starszym wieku, niepełnosprawnych lub rodzin znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych, a nie będących w stanie własnym staraniem zabezpieczyć swoich podstawowych potrzeb na okres zimy.


Istotne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na osoby mieszkające na klatkach schodowych, dworcu, w piwnicach, altanach i ogródkach działkowych, pustostanach, czy węzłach ciepłowniczych.

Informacje dotyczące osób przebywających w miejscach zagrażających ich zdrowiu i życiu należy przekazywać odpowiednim służbom miejskim:

Straż Miejska - 986

Policja - 997 lub (87)6218200, (87)6218212

Straż Pożarna - 998 lub (87)621 71 00

Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego