Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 28 września 2023 roku, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Szkoły Celne w Ełku

W środę Komendant Powiatowy Policji w Ełku został wyróżniony Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Foto: KWP
W dniu 21.01.2009r. w Olsztynie Komendant Powiatowy Policji w Ełku insp. Marek Hyzopski z rąk Marszałka Jacka Protasa otrzymał Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wniosek o wyróżnienie złożył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Sławomir Mierzwa.

Doceniono dotychczasową pracę Komendanta na rzecz poprawy bezpieczeństwa, ścisłą współpracę z przedstawicielami władz samorządowych, placówkami oświatowymi oraz mieszkańcami, szczególnie w zakresie działań profilaktycznych, przeciwdziałających powstawaniu przestępstw i wykroczeń. Na uwagę zasłużył fakt spadku ilości przestępstw kryminalnych w latach 2001-2007 dotyczących rozboi, kradzieży z włamaniem i kradzieży.

Uznano, iż powyższe osiągnięcia niewątpliwie przyczyniły się do wzrostu zaufania do Policji i poczucia bezpieczeństwa społeczności powiatu ełckiego.

KPP Ełk
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego