Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 25 maja 2020 roku, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Od 23 do 28 lutego 2009r. po raz kolejny obchodzony będzie w Polsce Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W ramach tej akcji osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku.

W powyższych dniach ełccy funkcjonariusze będą pełnić dyżury, w trakcie których mieszkańcy naszego regionu będą mogli uzyskać niezbędną pomoc.

Działania pomocowe, podejmowane na rzecz ofiar przestępstw, będą polegały przede wszystkim na udzielaniu porad prawno-wiktymologicznych. W Komendzie Powiatowej Policji w Ełku uruchomiony zostanie punkt informacyjny dla ofiar przestępstw, w którym osoby zainteresowane będą mogły otrzymać pomoc zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznie.

W skład zespołów dyżurujących od 23 do 28 lutego br. zaangażowani będą policjanci pionów dochodzeniowo-śledczego, prewencji (specjalista od procedury Niebieskiej Karty). Do udziału w dyżurze zaangażowany będzie również psycholog.

Codziennie od 23 do 28 lutego 2009r. w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku od godziny 7.30 do 15.30 dyżurować będą policjanci zajmujący się problematyką przemocy domowej. Zainteresowani konsultacją powinni telefonować pod nr tel. (87) 621 82 32.

KPP
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego