Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 29 maja 2020 roku, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Szkoły Celne w Ełku

22-letni Karol W. najpierw ukradł nowopoznanej koleżance auto, a następnie pojechał nim do swojej sympatii. Gdy ta odrzuciła jego względy chciał popełnić samobójstwo.Do zdarzenia miało dojść w Ełku 25 lutego br. Policjanci ustalili, że w tym dniu o godzinie 19.00 22-letni Karol W. odwiedził swoją nowopoznaną koleżankę w mieszkaniu. Korzystając z okazji wyjął klucze od opla kadetta, które znajdowały się w kieszeni kurtki, należącej do ojca dziewczyny. Następnie ukradł auto i udał się nim do innej miejscowości odwiedzić swoją sympatię. Gdy ta nie chciała się z nim spotkać postanowił wrócić do domu. Po drodze zatrzymali go do kontroli drogowej policjanci. Okazało się, że kierowca nie ma dokumentów pojazdu, więc auto zostało odholowane na policyjny parking.

W międzyczasie właściciel opla zgłosił jego kradzież. Podejrzewanym przez pokrzywdzonego o kradzież był mężczyzna o imieniu Mateusz, gdyż tak przedstawił się on jego córce. Policjanci szybko zorientowali się, że Mateusz i Karol W. to ta sama osoba.

Funkcjonariusze udali się do mieszkania zajmowanego przez mężczyznę, żeby go zatrzymać. W mieszkaniu zastali leżącego 22-latka, a obok niego list pożegnalny. Okazało się, że połknął on tabletki i popił je alkoholem. Tylko szybka reakcja policjantów uratowała mu życie. Podejrzany ocknął się w szpitalu. Wczoraj Karol W. usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego