Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 21 września 2023 roku, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Szkoły Celne w Ełku

28-latkowie Mariusz Z. i Piotr G., uciekając samochodem przed policjantami, zamienili się miejscami. Nie wiadomo jednak, co chcieli osiągnąć, bo obaj byli pijani.W czwartek około godziny 12 policjanci uzyskali informację, że na trasie Kalinowo-Pisanica może poruszać się vw golf, którego kierowca jest pijany. Na miejsce pojechał patrol. Po kilku minutach funkcjonariusze zauważyli wskazany samochód.

Dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten jednak nie reagował na polecenia i gwałtownie przyspieszył. Stróże prawa rozpoczęli pościg. Kilka metrów dalej, na skrzyżowaniu, samochód nagle zatrzymał się.

Na oczach policjantów kierowca z pasażerem zamienili się miejscami i ruszyli gwałtownie w kierunku miejscowości Pisanica. Tam pod blokiem auto zatrzymało się, a mężczyźni zaczęli uciekać pieszo. Nie oddalili się jednak daleko, bo już po kilkuset metrach byli w rękach policjantów.

Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że Mariusz B. i Przemysław G. mieli po dwa promile alkoholu w organizmie. Pijani kierowcy trafili do policyjnej celi, a auto na policyjny parking.

Teraz mężczyźni odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwym, a Mariusz Z. dodatkowo za kierowanie autem wbrew zakazowi. Przemysławowi G. grozi kara do 2 lata, a Mariuszowi Z. do 3 lat pozbawienia wolności.

KWP
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego