Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 1 października 2023 roku, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Szkoły Celne w Ełku

Urząd Miasta Ełku zaprasza do udziału w Konkursie „Ełk – tu kwitnie życie” na tekst o tematyce związanej z miastem Ełk.Forma i treść prac konkursowych jest dowolna i uwarunkowana wyborem uczestnika konkursu, natomiast tematyka musi być związana z miastem Ełk (wydarzenia, sprawy społeczne, kultura, turystyka, sport, kulinaria itd.).

Konkurs daje szansę zaprezentowania swojej twórczości szerszej grupie czytelników. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na stronie internetowej miasta oraz w gazecie miejskiej "Wieści z Ratusza" wydawanej przez Urząd Miasta Ełku. Dodatkową nagrodą w konkursie będą bilety wstępu na jedno z wydarzeń organizowanych przez Ełckie Centrum Kultury oraz bilety do Parku Wodnego w Ełku. Raz na kwartał wśród autorów najlepszych artykułów losowane będą dodatkowe nagrody rzeczowe oraz gadżety promocyjne miasta.

Nagrody specjalne:
• w czerwcu wylosowany zostanie weekend w górach dla dwóch osób,
• w lipcu wylosowany zostanie aparat fotograficzny.

Konkurs trwa od dnia 29 kwietnia 2009 r. do odwołania. Teksty zgłoszone do Konkursu oceniać będzie powołana w tym celu Komisja Konkursowa w skład której wchodzą: Naczelnik Wydziału Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Ełku, wyznaczeni przez Niego pracownicy tego Wydziału oraz zaproszeni przedstawiciele lokalnych mediów. Teksty oceniane będą przez Komisję Konkursową według kolejności zgłoszeń w terminie do 10 dni roboczych od dnia złożenia.

Szczegółowy Regulamin Konkursu dostępny jest w Wydziale Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Ełku, pok. nr 80 (II piętro), tel. (87) 73 26 281

UM Ełk
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego