Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 2 czerwca 2023 roku, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Szkoły Celne w Ełku
Prezydent RP Lech Kaczyński odwiedzi Ełk. Wizyta odbędzie się w najbliższy poniedziałek 25 maja. Mieszkańcy Ełku będą mogli spotkać Prezydenta na promenadzie miejskiej za Ełckim Centrum Kultury.

Prezydent Lech Kaczyński odwiedzi Ełk w towarzystwie Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego ministra Aleksandra Szczygło. Gospodarz wizyty, Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz, powita Prezydenta RP na skwerze przed ratuszem miejskim o godz. 16.10. Wraz z Głową Państwa gospodarz miasta złoży kwiaty przed obeliskiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Następnie w Urzędzie Miasta odbędzie się spotkanie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z Prezydentem Ełku, po którym w małej sali konferencyjnej ratusza miejskiego Prezydent Lech Kaczyński spotka się z mediami regionalnymi i lokalnymi.

O godzinie 16.45 na promenadzie miejskiej za Ełckim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie Głowy Państwa z mieszkańcami Ełku.

Ostatnim punktem wizyty w Ełku będzie spotkanie z Biskupem Ełckim Jerzym Mazurem w Centrum Pastoralno-Administracyjnym przy Placu Katedralnym w Ełku.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego