Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
Dni Rodziny rozpoczęte. Od poniedziałku 25 maja do 1 czerwca ełczanie świętują tegoroczne „Dni Rodziny”. Przebiegają one pod hasłem „Człowiek starszy we współczesnej rodzinie i społeczeństwie”.

Program dni jest wyjątkowo atrakcyjny. Każdy znajdzie coś dla siebie, zaplanowano m.in. festyny rodzinne - z grami i zabawami rodzinnymi, I Mazurskie Mistrzostwa w Streetballu, "Spotkajmy się na promenadzie" - impreza, która już w ubiegłym roku cieszyła się dużym powodzeniem, wyścigi drezyn, "Bajkowy piknik", XV Festiwal Piosenki Dziecięcej "Złota Nutka", festyn integracyjny, konferencje poświęcone sprawom rodziny, liczne konkursy. Nie zabraknie rzecz jasna, podobnie jak w roku ubiegłym, "Potyczek Rodzinnych". Niecodzienną atrakcją będzie z pewnością "Tydzień Brazylii".

Punktem kulminacyjnym obchodów - już tradycyjnie - będzie Ogólnopolski Festyn Rodzinny "Otoczmy opieką życie" zorganizowany przez Caritas Diecezji Ełckiej przy współudziale TVP 2 1 czerwca na Placu Jana Pawła II. W programie festynu znajdzie się wiele atrakcji: konkursy i loterie dla dzieci, program artystyczny "Akademia Pana Kleksa", wesołe miasteczko. Wieczorem wystąpią zespoły: Nazir, Papa D, sound od Boney M, Sheyla Bonnick.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i pragną spędzić miło czas.

zobacz: Program Dni Rodziny

Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego