Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 30 maja 2023 roku, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Szkoły Celne w Ełku

Ełccy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj przed wymiarem sprawiedliwości ukrywali się od 3 lat.30-letni Marek K. poszukiwany był za liczne oszustwa i wyłudzanie kredytów, natomiast 47-letni Jacek G. uchylał się od płacenia alimentów.

30-latek został skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Ełku za liczne oszustwa i wyłudzanie kredytów. Od 3 lat był poszukiwany listem gończym. Według ustaleń policjantów ukrywał się zagranicą.

Wczoraj funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu okazało się, że konflikt sprowokował poszukiwany 30-letni Marek K. Mężczyzna został zatrzymany. Najbliższy rok i trzy miesiące spędzi za kratkami.

Do podobnego zdarzenia doszło w gminie Prostki. Tam też policjanci zatrzymali poszukiwanego od 2006 roku, 47-letniego Jacka G. Za mężczyzną Prokuratura Rejonowa w Sosnowcu wydała list gończy. 47-latek uchylał się od płacenia alimentów. Teraz poniesie konsekwencje swojego zachowania.

Tylko w minionym tygodniu ełccy policjanci zatrzymali 13 poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Osoby te miały na koncie szereg popełnionych przestępstw, między innymi kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, znęcanie się nad rodziną, oszustwa, kradzieże i fałszywe zeznania. Wszyscy poszukiwani trafią do zakładów karnych, gdzie „odsiedzą” zasądzone wyroki.

KWP
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego