Ełk

Wiadomości Ełk

Czwartek, 1 czerwca 2023 roku, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
Szkoły Celne w Ełku
Po raz XIV odbyła się na terenie Powiatu Ełckiego Wiejska Liga Piłki Nożnej o Puchar Starosty Ełckiego i Wójta Gminy Ełk.

Znamy już mistrza, tytuł wywalczyli piłkarze z Chełch, mimo iż do rozegrania pozostał mecz wicelidera tabeli – Danteksu z Pisanicą (5 lipca o godz. 16:00 w Ledze). Wynik tego pojedynku nie będzie miał jednak wpływu na kolejność w końcowej klasyfikacji, ponieważ w bezpośrednim pojedynku dwóch najlepszych w lidze ekip zwycięstwo odniosła ekipa z Chełch.

Drużyna z Chełch będzie broniła tytułu mistrza województwa LZS w piłce nożnej. Turniej odbędzie się na początku sierpnia w Purdzie koło Olsztyna. Natomiast uroczyste podsumowanie rozgrywek WLPN odbędzie się podczas ceremonii otwarcia XI Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej o Memoriał Mariana Łubowicza (18 lipca 2009 roku).

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego