Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 2 lipca 2022 roku, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Szkoły Celne w Ełku

Kolejny ełczanin odpowie za posiadanie nielegalnych papierosów. Dziś na targowicy miejskiej policjanci zatrzymali 43-letniego Zbigniewa J. Mężczyzna miał 1169 paczek nielegalnych papierosów różnych marek.Dziś rano wpadł 43-letni Zbigniew J.. Mężczyzna został zatrzymany, kiedy próbował ukryć nielegalne papierosy na targowicy miejskiej. Prawdopodobnie przygotowywał się w ten sposób do handlu.

- Policjanci od dłuższego czasu podejrzewali, że Zbigniew J. może posiadać nielegalne papierosy - powiedziała Monika Bekulard, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku. - Dziś kilka minut po godz. 7:00 byli świadkami jak wjechał samochodem na targowicę i zaparkował w ustronnym miejscu. Nastepnie z auta wyciągnął plastikowy worek i plecak. Okazało się, że w pakunkach były nielegalne papierosy - dodała. Mężczyzna ukrywał je w zaroślach i dołkach. Wtedy do akcji wkroczyli kryminalni i zatrzymali go. Zabezpieczyli też w sumie prawie 1200 paczek papierosów różnych marek bez znaków skarbowych akcyzy.

Teraz 43-letni mieszkaniec Ełku odpowie przed sądem za przechowywanie, ukrywanie i prawdopodobnie handel nielegalnymi papierosami. Mężczyźnie grozi kara grzywny w wysokości minimum 7 200 złotych.

Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego