Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 2 lipca 2022 roku, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Szkoły Celne w Ełku

47-letnia Elżbieta S., 50-letni Janusz S. oraz ich syn 21-letni Artur S. napadli na pięcioosobową rodzinę, która wracała znad jeziora. Powodem pobicia było to, że wcześniej na plaży pokrzywdzony oparł się o samochód jednego z napastników.Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Z ustaleń policjantów wynika, że pięcioosobowa rodzina wypoczywała nad jeziorem. W pewnym momencie ojciec oparł się przez przypadek o osobowe BMW i wtedy wszystko się zaczęło.

Doszło do wulgarnej wymiany zdań. Rodzina chcąc uniknąć dalszej kłótni postanowiła wrócić do domu. Właściciel BMW ruszył za nimi. W międzyczasie zorganizował sobie wsparcie. W miejscowości Bogusze jadąca z naprzeciwka Toyota Yaris zablokowała rodzinie drogę. Z samochodu wybiegli mężczyzna i kobieta. Okazało się, że są to rodzice kierowcy BMW. Przestraszona poszkodowana, która wiozła rodzinę, zablokowała drzwi i ruszyła do tyłu. W stresie uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji, po czym zatrzymała się. Jej mąż chcąc załagodzić całą sytuację wysiadł z auta. Wtedy otrzymał ciosy, w tym jeden cegłą w głowę. Na pomoc wybiegła jego żona i córka, które też zostały poturbowane. Gdy poszkodowani zaczęli wołać o pomoc policję napastnicy uciekli do samochodów i odjechali.

Policjanci już po kilku minutach po zgłoszeniu ustalili sprawców tego pobicia. Małżeństwo 47-letnia Elżbieta S. i 50-letni Janusz S. usłyszeli już zarzuty pobicia. Dzisiaj taki sam zarzut usłyszy ich syn 21-letni Artur S. Teraz cała trójka odpowie przed sądem. Wszystkim grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KWP
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego