Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 2 lipca 2022 roku, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Szkoły Celne w Ełku

19 lipca 2009 roku odbędzie się otwarty rajd rowerowy „Weekend na Mazurach z Kajką”.



Impreza rozpocznie się o godz. 8:30, od zbiórki uczestników rajdu w Ełku przy zielonym mostku nad rzeką Ełk (przy PTTK), a także w Orzyszu na ulicy Polnej 10 (przy lecznicy zwierząt).

Dotarcie do miejscowości Ogródek, po pokonaniu trasy Ełk – Chruściele – Szarek – Mącze – Mąki - Mostołty – Pistki – Klusy – Ogródek, zaplanowano w godz. 14:00-16:00, zaś zakończenie imprezy nastąpi ok. godz. 17:00 (powrót autokarem do Ełku).

Organizator zapewnia: opiekę medyczną i techniczną podczas rajdu, ciepły posiłek w Ogródku, ciasto, kawę i herbatę, przewóz rowerów z Ogródka do Ełku, przewóz autokarem uczestników do Ełku, opaskę odblaskową na rower, napój energetyczny. W tym roku zaplanowano także dłuższą biesiadę w miejscowości Ogródek, gdzie oprócz obiadu, zwiedzania domu poety, przewidziane są również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca w Wydziale Promocji i Rozwoju Powiatu Ełckiego (pokój nr 94) w Starostwie Powiatowym w Ełku oraz pod numerem telefonu (087) 621-83-34.

Organizatorzy imprezy: Starostwo Powiatowe w Ełku, Urząd Miejski w Orzyszu, Ludowy Uczniowski Klub Kolarski w Ełku, Muzeum Michała Kajki w Ogródku.

Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego