Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku
W najbliższy weekend, 18 i 19 lipca, na boiskach w Rożyńsku, Ledze, Chełchach i Stradunach rozegrane zostaną pojedynki w ramach 11. Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej o Memoriał Mariana Łubowicza. Tegoroczna impreza, nad którą patronat honorowy objęli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Starosta Ełcki, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Wójt Gminy Ełk, będzie miała mocną, międzynarodową obsadę.

W grupie A, na boisku w Rożyńsku, walczyć będą zespoły z Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej, Rożyńska, Piotrkowa Trybunalskiego i Przykopki, w grupie B – na boisku w Ledze – z Rudy, Chruściel, Kancelarii Sejmu i Senatu oraz Legi, w grupie C – na boisku w Chełchach – z Gminy Orzysz, Chełch, Popowa i ekipa Danteksu, w grupie D w Stradunach zagrają Nowa Wieś Ełcka, Pisanica, Straduny oraz Śniardwy Orzysz., z kolei w grupie E na drugim boisku w Chełchach Agro-Lega, Bajtkowo, Biskupiec i Piętki.

Do dalszych gier awansują drużyny które zajmą pierwsze miejsce w grupie oraz trzy najlepsze drużyny z drugiego miejsca w grupie, z największą ilością zdobytych punktów.

Mecze finałowe odbędą się 19 lipca w Chełchach, ceremonię zakończenia turnieju zaplanowano na godz. 15:00. Głównym organizatorem jest Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku, współorganizatorem ełckie Starostwo Powiatowe.

Powiat Ełk
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego