Ełk

Wiadomości Ełk

Sobota, 2 lipca 2022 roku, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Szkoły Celne w Ełku

Trwa plebiscyt na Letnią Stolicę Warmii i Mazur, w którym głosować mogą mieszkańcy poszczególnych miejscowości i turyści. Ełk w kategorii gmin miejskich znajduje się w pierwszej piątce.Nie od dziś mieszkańcy Ełku są świadkami tego, jak imponująco i konsekwentnie rośnie tętno Ełku. Mowa tu o adrenalinie, jaka wyzwala się w tych wszystkich, którzy uczestniczą w wydarzeniach rozrywkowych i kulturalnych. Przede wszystkim - muzyka. Ełk niewątpliwie przoduje w tej dziedzinie rozrywki, gdyż w tym roku nasze miasto odwiedziły gwiazdy estrady polskiej i zagranicznej w ilości, jakiej nie powstydziłaby się nawet metropolia. Następnie humor i sporty wodne, które doczekały się wielu cyklicznych imprez, w których uczestniczą tysiące ludzi. Poza tym świetne jedzenie i czyste zdrowe powietrze. Dla chcących oderwania od zgiełku wielkich miast, Ełk staje się oazą upragnionego wypoczynku w ciszy i spokoju. Chyba nic więcej dodawać nie trzeba.

Trudno o bardziej "naszpikowane" różnorodnymi atrakcjami miasto na Warmii i Mazurach. Sprawmy wszyscy, by Ełk docenili nie tylko mieszkańcy i turyści oraz by otrzymał zasłużone miano Letniej Stolicy Warmii i Mazur. W kontekście innego plebiscytu rozgrywającego się równolegle, w którym Mazury mają olbrzymią szansę zostania "Nowym Cudem Natury", zostalibyśmy światową stolicą cudu natury.

Głosować można za pomocą sms-ów wysyłanych pod numer: 7268, w treści wpisując kod Ełku OLSLS.5 oraz e-mailów wysyłanych pod adres: internet@gazetaolsztynska.pl. Można także wsyłać fotografie naszego miasta.

UM Ełk
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego