Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku

Nawet na 5 lat może trafić do więzienia 40-letnia mieszkanka Ełku. Gdy kompletnie pijana spała na kanapie, jej 3-letnia córka wyrzucała przez okno mieszkania na trzecim piętrze zabawki, buty i ubrania.W czwartek po godzinie 12.00 ełccy policjanci otrzymali informację, że z okna w bloku na III piętrze wyrzucane są różne przedmioty. Funkcjonariusze natychmiast pojechali to sprawdzić.

Drzwi mieszkania otworzyła 40-letnia Ewa W., od której czuć było wyraźnie woń alkoholu. Kobieta oświadczyła policjantom, że przebywa w domu z dwójką swoich dzieci. Rzeczywiście w mieszkaniu była 3-letnia dziewczynka i ośmiomiesięczny chłopczyk. Ojciec dzieci był w tym czasie w pracy.

40-latka stwierdziła, że okno w mieszkaniu było zamknięte, a ona po wypiciu jednego piwa poszła spać. Badanie alkometrem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Dzieci zostały oddane pod opiekę ojcu. Pijana matka trafiła do policyjnej celi.

Policjanci sprawdzają teraz, czy 40-letnia Ewa W. naraziła swoje dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W przypadku potwierdzenia groziłoby jej do 5 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie też poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

KPP
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego