Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku

57-latek z Ełku mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie tak opiekował się wnuczką, że dziecko wypadło z wózka.W niedzielę zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała 26-letnia Marta B. oraz 57-letni Józef B. W sobotę wieczorem kobieta wracała z rodziną do domu z imprezy zakrapianej alkoholem. 26-latka prowadziła wózek, w której siedziała córka. W pewnym momencie wózek przejął dziadek. Z ustaleń policjantów wynika, że gdy 57-latek próbował zapalić papierosa, wózek z dzieckiem stoczył się ze wzniesienia. Gdy mężczyzna dobiegł, dziewczynka leżała już na ziemi z poobijaną twarzą.

Ojciec dziecka był w tym czasie w domu z innymi dziećmi. Policjanci zatrzymali matkę i dziadka dziewczynki. 26-latka miała prawie 2,5 promila, a 57-latek ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dziewczynka po opatrzeniu przez lekarza trafiła pod opiekę ojca.

Teraz 26-letnia Marta B. i 57-letni Józef B. odpowiedzą przed sądem. 26-latce grozi do 5, a 57-latkowi do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego