Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku

23-letni mieszkaniec Ełku zadzwonił na numer alarmowy twierdząc, że źle się czuje. Mężczyzna mówił, że znajduje się w okolicy torów. Wysłano do niego dwa radiowozy i karetkę pogotowia. Po kilku minutach całego i zdrowego 23-latka odnaleziono w Ełku. Okazało się, że wzywał pomoc, bo... spóźnił się na pociąg.W czwartek o godzinie 21.10 z oficerem dyżurnym skontaktował się mężczyzna. Stwierdził, że szedł wzdłuż torów z Grajewa do Ełku i źle się poczuł. Dodał, że nie ma już siły dalej iść.

Dyżurny polecił mężczyźnie zostać w miejscu skąd dzwonił. Natychmiast wysłano tam dwa patrole policji oraz karetkę pogotowia. O fakcie powiadomiono również maszynistę nadjeżdżającego pociągu. Jednak po opatrolowaniu terenu mężczyzny nie odnaleziono. Wielokrotne próby nawiązania z nim połączenia telefonicznego nie przyniosły rezultatów.

O godzinie 22.40 mężczyzna sam skontaktował się z dyżurnym. Stwierdził, że jest w Ełku przy ulicy Kilińskiego. Powiedział, że nie czekał na policjantów we wskazanym miejscu, bo było zbyt ciemno. Funkcjonariusze dotarli do mężczyzny. 23-latek oświadczył, że dzwonił na numer alarmowy, bo spóźnił się na pociąg. Teraz 23-letni ełczanin odpowie przed sądem za fałszywy alarm. Grozi mu nawet 30 dni aresztu.

KPP
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego