Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 1 lipca 2022 roku, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Szkoły Celne w Ełku
20-latek wybił przednią szybę w vw passacie, a 23-latek spowodował wgniecenie i pęknięcie karoserii renault laguna. Sprawcy posługiwali się drewnianą deską.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 sierpnia br. Policjanci ustalili, że sprawcy w jednej z miejscowości pod Ełkiem pili alkohol w okolicy zajazdu. Gdy zaczęli zachowywać się głośniej, goście próbowali ich uciszyć. To zdenerwowało 20-letniego Wojciecha Z. i 22-letniego Krzysztofa G. Kiedy goście poszli spać ci wyrwali deskę z płotu i najpierw 20-latek wybił nią przednią szybę w vw passacie. Potem 22-latek uderzył w maskę renault laguna, powodując pęknięcie i wgniecenie karoserii. W trakcie wykonania czynności policjanci ustalili i zatrzymali sprawców.

20-letni Wojciech Z. i 22-letni Krzysztof G. usłyszeli zarzuty uszkodzenia samochodów. Wojciechowi Z. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Krzysztof G. miał już wcześniej konflikt z prawem, dlatego odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

KWP
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego