Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
Po dwutygodniowej przerwie technicznej Park Wodny w Ełku wznawia działalność. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług obiekt przeszedł szereg modernizacji i prac remontowych.

W dniach od 31.08.2009 r. do 14.09.2009 r. Park Wodny był nieczynny, z powodu przerwy technicznej. Czas ten był niezbędny na wykonanie (i zakończenie rozpoczętych) remontów oraz modernizacji, w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie osób korzystających z obiektu.

W ostatnim czasie w Parku Wodnym wymieniona została stolarka drzwiowa (na drzwi typu Aqua), zmodernizowane zostało poszycie dachowe, zamontowano nowe szafki w przebieralni oraz odmalowano pomieszczenia. Zakończył się także kolejny etap modernizacji wentylacji oraz remont schodów zewnętrznych z pochylnią dla osób niepełnosprawnych. Koszt modernizacji wyniósł ok. 119 000 zł.

W planach jest również budowa tzw. groty lodowej, czyli pomieszczenia z ujemną temperaturą. Jest to technologicznie zaawansowana inwestycja, która w tym momencie jest na etapie projektowania. Oddanie do uzytku planowane jest jeszcze w tym roku.

UM Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego