Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
Od 1 października na stałe wprowadzona zostanie strefa zamieszkania na ulicach: Pułaskiego i Nadjeziornej. W drugiej połowie października nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicach: Mariampolskiej i Wyszyńskiego

Z dniem 1 sierpnia 2009 r. na ulicach: Pułaskiego i Nadjeziornej wprowadzona została na okres letni strefa zamieszkania (znak D-40).

Od 1 października w trosce o bezpieczeństwo kierowców i pieszych, realizując program uspokojenia ruchu, strefy zamieszkania na ulicach: Pułaskiego i Nadjeziornej obowiązywać będą przez cały rok. Przypominamy, iż na całej długości ulic obowiązuje prędkość do 20km/h, piesi mają pierwszeństwo przed pojazdami, a parkować można tylko w miejscach do tego wyznaczonych.

W drugiej połowie października na całej długości ulic: Mariampolskiej i Wyszyńskiego przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy z jednoczesnym ogranicznikiem wjazdu dla samochodów ciężarowych (z wyjątkiem pojazdów zaopatrzenia). Jednocześnie na tych ulicach również wprowadzona zostanie strefa zamieszkania.

UM Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego