Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
4 września w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród sportowych przyznawanych za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej.


foto: UM Ełk
Ełk może poszczycić się gronem naprawdę utalentowanych, sportowców i trenerów. Najlepsi z nich otrzymali nagrody sportowe, które przyznawane są w formie pieniężnej za szczególne osiągnięcia i wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym lub międzynarodowym oraz za działalność zawodową lub społeczną na rzecz rozwoju kultury fizycznej.

Tym razem nagrodzono 1 trenera, 3 zawodników oraz 1 klub sportowy.

Nagrodę w wysokości 700zł w kategorii trener/instruktor otrzymał Władysław Nosorowski - prezes Klubu Sportowego MEGATRON II w Ełku oraz trener sekcji trójboju siłowego. Po 600zł. w kategorii zawodnik otrzymali: Maciej Bielski trenujący trójbój siłowy oraz Adam Jankowski i Sylwester Jankowski zawodnicy Ełckiego Klubu Viet Vo Dao. Nagrodę 1000zł. otrzymał Klub Sportowy MEGATRON II.

Nagrody w imieniu prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza wręczył zastępca prezydenta Artur Urbański, który był przewodniczącym Kapituły oceniającej złożone wnioski.

(iS) UM Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego