Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 2 czerwca 2023 roku, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Szkoły Celne w Ełku
W sobotę 10 października nad Jeziorem Żabie Oczko koło Nowej Wsi Ełckiej odbędą się II Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe LZS.

W otwartym biegu po zdrowie „Od malucha do starucha” będzie mógł pobiec każdy. Uczestnicy bez względu na wiek będą mieli do pokonania 1000 metrów. Zgłoszenia do biegu otwartego będą przyjmowane w biurze zawodów w dniu imprezy do godz. 9:00. Start do tego biegu zaplanowano na godz. 10:15.

Pozostałe biegi przeprowadzone będą w sześciu kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt na trasach od 600 m do 5 km. Na dystansie 600 metrów będzie można zobaczyć zmagania VIP-ów.

Na zwycięzców czekają puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik otrzyma również gorący posiłek.

Organizatorem zawodów jest Krajowe Zrzeszenie LZS przy współudziale: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Starostwa Powiatowego w Ełku, Gminy Ełk, Centrum Kultury i Sportu Gminy Ełk z/s w Stradunach, Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku i Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Pojezierze Ełckie.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli m.in. Wiceprezes Rady Ministrów Waldemar Pawlak i Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Jerzy Skucha.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego