Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 2 czerwca 2023 roku, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Szkoły Celne w Ełku
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na trasie Prostki - Niedźwieckie. Dzisiaj przed godziną 8:00 doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z przyczepą z osobowym mitsubishi. Dwuletnia dziewczynka walczy o życie. Jej tata i 3-letni brat trafili do szpitala.


Foto: KPP Ełk
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że gdy 21-letni kierowca ciężarowego mercedesa z przyczepą na prostym odcinku drogi wyprzedzał ciągnik rolniczy, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka osobowym mitsubishi. Ponadto jadący za mitsubishi osobowy peugeot, chcąc uniknąć zderzenia zjechał do przydrożnego rowu. Kierowca mitsubishi oraz jego 3-letni synek i niespełna dwuletnia córeczka trafili do szpitali. Dziewczynka jest w stanie ciężkim, dziecko przetransportowano już do szpitala w Białymstoku, ojciec i syn pozostali w szpitalu w Grajewie.

Jak ustalili policjanci dzieci podróżowały w fotelikach. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Droga K 65 na odcinku Prostki - Niedźwiedzkie była zablokowana przez około 3 godziny.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego