Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 2 czerwca 2023 roku, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Szkoły Celne w Ełku
Uroczystości związane z obchodami powiatowego Dnia Edukacji Narodowej odbędą się w najbliższą środę, 14 października 2009 roku, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Ełku. O godz. 11:00 nastąpi uroczyste wręczenie Powiatowych Stypendiów im. Jana Pawła II.

Stypendia przyznawane są od 2000 roku, od chwili utworzenia Powiatowego Funduszu Stypendialnego, a 15 października 2003 funduszowi nadano nazwę Powiatowego Stypendium im. Jana Pawła II. Przypomnijmy, że mogą je uzyskać uczniowie, którzy mają bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. W roku szkolnym 2009/2010 stypendium wynosi 250 złotych miesięcznie.

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej będą dobrą okazją do odwiedzenia I Liceum Ogólnokształcącego, które w tym dniu organizuje w godz. 9:00-14:00 „Dni Otwartych Drzwi”. Wszyscy zainteresowani zapoznają się z ofertą edukacyjną „czerwonego ogólniaka”. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego udzielą wyczerpujących informacji na temat szkoły, także jej tradycji, legendy i osiągnięć.

Powiat Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego