Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 2 czerwca 2023 roku, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Szkoły Celne w Ełku
Książka „Mazury Garbate - Szlak Wodny / Ein Wasserweg” - Wojciecha Kujawskiego z ponad 220 reprodukcjami przedwojennych pocztówek zdobyła I miejsce na najciekawszą książkę w konkursie ARS Libirs, zorganizowanym w ramach przeglądu ph. Moje Twoje Nasze. Nagrodą jest ekslibriss autorstwa Zbigniewa Urbalewicza i tytuł najciekawiej edytorsko wydanej książki Warmii i Mazur 2009 r.

Przegląd Wydawnictw Regionalnych - Moje Twoje Nasze 2009 organizowany był przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie, Polskie Towarzystwo Czytelnicze Oddział Wojewódzki w Olsztynie oraz Ośrodek Badań Naukowych im. W. Kętrzyńskiego w Olsztynie. Patronat nad Przeglądem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Głównym celem imprezy było promowanie wydawnictw regionalnych oraz książki wartościowej merytorycznie, ambitnej, wyróżniającej się pod względem walorów literackich, edukacyjnych i edytorskich.

"Mazury Garbate" to już czwarty tom serii stworzonej przez Wojciecha Kujawskiego, od 10 lat związanego zawodowo z Ełkiem.

dodane przez użytkownika serwisu: qmk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego