Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 9 czerwca 2023 roku, imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
Szkoły Celne w Ełku
28 listopada 2009 roku, w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku przy ul. Kolbego 11, będzie miała miejsce Wielka Gala Boksu Zawodowego. Na ełckim ringu wystąpi m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk – były zawodowy mistrz świata organizacji IBF.

Zapowiada się spora dawka dobrego boksu. Na ringu zaprezentują się m.in. Rafał Jackiewicz, aktualny i trzykrotny mistrz Europy, Tomasz Hutkowski, młodzieżowy mistrz świata federacji WBC, Artur Szpilka – nadzieja i objawienie polskiego boksu zawodowego oraz najbardziej znany z tej stawki Krzysztof Diablo Włodarczyk. Podczas 4-godzinnej imprezy odbędzie się siedem walk. Galę transmitować będzie telewizja Polsat.

Przypomnijmy, gala boksu zawodowego w Ełku 28 listopada od 19.30 w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Kolbego 11. Dla widzów przygotowano 1500 miejsc. Bilety w cenie od 40 do 190 złotych już do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Wojska Polskiego 47, w Parku Wodnym przy ulicy Piłsudskiego 29 i w hali widowiskowo - sportowej na osiedlu Jeziorna przy ul. Kolbego 11.

iS
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego