Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 4 października 2023 roku, imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii
Szkoły Celne w Ełku
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku znalazła się w gronie piętnastu finalistów ogólnopolskiego konkursu "Otwarta szkoła".

Konkurs odbywa się po raz drugi z inicjatywy Katarzyny Hall – Ministra Edukacji Narodowej. Celem konkursu jest promowanie modelu szkoły, która w swoich działaniach wychowawczych i edukacyjnych dąży do kształtowania w uczniach otwartej i prospołecznej postawy oraz wspiera ich aktywność obywatelską.

Ełcka "Czwórka" zgłosiła w kategorii "edukacja globalna" szkolną kampanię na rzecz inteligentnej energii. Bezpośrednim partnerem szkoły było Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne.

Zebrane we wniosku do MEN doświadczenia podlegały trzystopniowej ocenie formalnej i merytorycznej. Uroczyste podsumowanie odbyło się 27 listopada w gmachu Sejmu RP.

Zgłoszone wnioski podlegały trzystopniowej ocenie formalnej i merytorycznej. Uroczyste podsumowanie odbyło się 27 listopada w gmachu Sejmu RP.

Podczas uroczystości w Sejmie przedstawiciele ełckiej szkoły otrzymali z rąk Pani Minister Katarzyny Hall wyróżnienie i nagrodę w postaci kamery cyfrowej.

iS
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego