Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
W związku z emisją w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych reportażu o schronisku w Siedliskach, policjanci z Ełku otrzymali wiele telefonów od ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Ełccy policjanci prowadzą postępowanie sprawdzające mające na celu ustalenie, czy pracownicy schroniska w Siedliskach mogli dopuścić się przestepstwa znęcania się nad zwierzętami. Sprawa ze względu na dobro czworonogów odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach.

Do funkcjonariuszy dotarł także niepokojący sygnał od jednej z zainteresowanych sytuacją placówki kobiet. Wczoraj przed godziną 22.00 do oficera dyżurnego ełckiej Komendy zadzwoniła roztrzęsiona kobieta. Oświadczyła, że jest obecnie w schronisku i ma wątpliwości, co do stanu trzeźwości pracownika tejże placówki. Policjanci natychmiast pojechali to sprawdzić. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 57-latka 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna natychmiast został odsunięty od obowiązków służbowych, nadzór nad schroniskiem przejął lekarz weterynarii.

Teraz 57-latek odpowie przed sądem za wykonywanie czynności służbowych pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara grzywny.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego