Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
To po prostu świetna sztuka. Zabawa teatrem. Opowieść o życiu, muzyce i teatrze, a przy tym wcale nie nudna, wywołująca salwy śmiechu na widowni. Śmieszą nas dowcipy słowne i sytuacyjne.

20 i 21 lutego 2010 r. (sobota i niedziela)
godz. 18.00

sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury
bilet: 15 złZapraszamy do sprawdzenia, że teatr może być niezwykle atrakcyjny dla widowni w każdym wieku, dla częstych bywalców oraz dla tych, którzy odwiedzają teatr rzadziej. Widz staje się czynnym uczestnikiem spektaklu "teatru instrumentalnego".
Rzadka okazja uczestniczenia w teatralnej próbie! Znakomici aktorzy wypełniają go improwizacją, prowadząc błyskotliwą, ciętą, czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. „Teatr w teatrze”, pogranicze absurdu i rzeczywistości, niepowtarzalna, dowcipna gra ludzi teatru, prowadzona widzem.

"Spektakl do pokazania w każdych warunkach, bo w nim liczy się tylko aktor i widz. Sprawność warsztatowa trojga wykonawców jest imponująca, gra tak naturalna, że zapominamy o aktorstwie i oddajemy się zabawie, nie wiedząc, kiedy kończy się sztuka. Jeżeli ta sztuka kończy się kiedykolwiek ..."

"Patrząc na publiczność dziękującą aktorom gorącymi oklaskami pomyślałem, że ten typ działalności może być przykładem dla teatrów, grających nudny repertuar w swych siedzibach, do pustych krzeseł. Spektakl Teatru jest zachętą dla szkół, korzystania z tej formy przekazu."

Występują: Dawid Fiebrich, Wojciech Wyłuda, Piotr Zajączkowski

Reżyseria: Piotr Witaszczyk
Scenariusz: Bogusław Schaeffer

iS (ECK)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego