Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
2 tysiące złotych — taka nagroda czeka na osobę, która pomoże policji w ustaleniu sprawców kilku rozbojów, do których doszło na terenie Ełku. Nagrodę wyznaczył komendant powiatowy policji w Ełku.

Sprawca lub sprawcy w godzinach wieczornych, grożąc ekspedientce narzędziem przypominającym broń lub nożem, żądali wydania pieniędzy. Od początku roku w Ełku do podobnych zdarzeń doszło na ulicach Sikorskiego, Kolejowej i Dobrzańskiego.

Policjanci zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, sprawdzili monitoring i przeszukali okolice. Specjalnie powołana przez komendanta powiatowego policji w Ełku grupa funkcjonariuszy pracując nad tą sprawą, typuje także osoby, które mogły brać udział w tych zdarzeniach.

Kryminalni zatrzymali już trzech sprawców za rozbój w jednym ze sklepów. Policjanci i prokurator będą wnioskowali do sądu o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztowania.

Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu pozostałych sprawców tych zdarzeń. Wszystkie osoby prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefoniczny pod numerem 997. Policja zapewnia anonimowość.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego