Ełk

Wiadomości Ełk

Poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Szkoły Celne w Ełku
Na prośbę mieszkańców miasta wydłużono godziny, w których w siedzibie Urzędu Miasta Ełku można odebrać decyzje w sprawie podatku od nieruchomości na 2010 rok.

Obecnie wydawanie nieodebranych decyzji w sprawie podatku od nieruchomości na rok 2010 odbywa się w Urzędzie Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4, w pokoju nr 84 (niski parter; wejście od strony budynku Piłsudskiego 2) w godzinach od 8.30 - 16.30.

Jest to spowodowane prośbą mieszkańców, którzy ze względu na własne godziny pracy nie byli w stanie odebrać decyzji w normalnych godzinach pracy Urzędu Miasta.

Spośród 13 000 wydanych decyzji, do tej pory odebrano ponad 2000. Na terenie Ełku decyzje roznoszą pracownicy Urzędu Miasta, dlatego też zwracamy się z prośbą o życzliwe ich potraktowanie.

W sytuacji, gdy osoba taka nie zastanie nikogo w domu, bądź nie zostanie wpuszczona, zostawia awizo z informacją, iż decyzja jest do odbioru w siedzibie Urzędu Miasta.

Co ważne, termin płatności pierwszej raty mija 15 marca. Podatnicy muszą otrzymać decyzję najpóźniej w ciągu 14 dni przed upływem tego terminu.

UM Ełk
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego