Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 6 czerwca 2023 roku, imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Szkoły Celne w Ełku
Ełccy kryminalni zatrzymali dwóch 19-latków Pawła B. i Tomasza B., którzy dokonali rozboju na sprzedawczyni. Podejrzani grożąc nożem zażądali od kobiety wydania gotówki. Ich łupem padło 225 zł.

Ełccy kryminlani pracując nad tą sprawą ustalili, że do zdarzenia doszło na początku lutego br. Dwóch zamaskowanych 19-latków wieczorem dokonało rozboju na sprzedawczyni w jednym z ełckich sklepów. Podejrzani grożąc nożem zażądali wydania gotówki. Zabrali 225 złotych i uciekli.

Policjanci wczoraj zatrzymali Pawła B., a dzisiaj Tomasza B. 19-latkowie trafili do policyjnej celi. Młodzi mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Prokurator wystąpi z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztowania. Za dokonanie przestępstwa 19-latkom grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności.


Specjalna grupa funkcjonariuszy, powołana przez komendanta powiatowego policji w Ełku, pracuje nad pozostałymi sprawami rozbojów i typuje osoby, które mogły brać udział w tych zdarzeniach.

Komendant powiatowy policji w Ełku wyznaczył 2 tysiące złotych nagrody osobie, która pomoże w ustaleniu pozostałych sprawców rozboju. Wszystkie osoby prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefoniczny pod numerem 997. Policja zapewnia anonimowość.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego