Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 4 października 2023 roku, imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii
Szkoły Celne w Ełku
Ełk włącza się w światową akcję ekologiczną „Godzina dla Ziemi”. Wyłączenie światła na 1 godzinę w tym samym czasie przez miliony ludzi na całym świecie ma zwrócić uwagę na problem globalnego ocieplenia.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi rządów wszystkich krajów, aby podjęły działania zmierzające do zatrzymania globalnego ocieplania. Rozwój cywilizacyjny i działalność człowieka w ogromnej mierze przyczyniły się do ocieplania klimatu, skutkiem czego jest topnienie lodowców, podnoszenie się poziomu wód, liczne anomalie pogodowe i klęski żywiołowe. Do zmniejszenia skutków tego zjawiska potrzeba zsolidaryzowania się wszystkich krajów na świecie, aby ich rządy podjęły działania w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.

W Ełku światła oraz iluminacje zgasną na godzinę w wielu obiektach na terenie miasta, miedzy innymi: na budynkach Urzędu Miasta, moście na jeziorze ełckim, Kościele Najświętszego Serca Jezusowego, Katedrze św. Wojciecha w Ełku, Wieży Ciśnień, budynku Szkoły Artystycznej.

Przyłącz się do akcji, wyłącz światło 27 marca o godz. 20:30.
Spośród wszystkich osób z Ełku, które zadeklarują udział w akcji rozlosowane zostanie 10 kompletów materiałów promocyjnych.

Jeżeli deklarujesz udział w akcji ZAPISZ SIĘ TU »

iS
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego