Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Prezydent miasta podpisał dziś umowę z Komendantem Powiatowym Policji w Ełku, na mocy której ełcka policja otrzyma wsparcie finansowego ze środków budżetu miasta.

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta radni podjęli uchwałę o przekazaniu środków finansowych dla Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Dziś w Urzędzie Miasta Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz i Komendant Powiatowy Policji w Ełku insp. Marek Hyzopski podpisali umowę, na mocy której ełcka policja otrzyma 80 tys. zł.

Największa kwota (40 tys. zł) została jednak przekazana na dofinansowanie wynagrodzeń dla lekarzy pracujących w policyjnej izbie zatrzymań, 30 tys. zł przeznaczonych zostanie na remont pomieszczeń izby zatrzymań, natomiast 10 tys. zł zostanie wypłacone w systemie kwartalnym policjantom wyróżniającym się w służbie prewencyjnej.

To nie jedyne środki jakie przekaże Urząd Miasta w Ełku Komendzie Powiatowej Policji. Miasto przeznaczy dodatkowo 40 tys. zł na przyjazd policjantów z Olsztyna, którzy będą patrolowali newralgiczne miejsca w Ełku.

iS
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego