Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 12 lipca 2020 roku, imieniny: Brunona, Jana, Wery
Szkoły Celne w Ełku
Tegoroczną laureatką konkursu „Ośmiu Wspaniałych” została Anna Bożewicz, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku. To wynik powiatowego finału konkursu, który odbył się w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku.

Ania będzie reprezentowała Powiat Ełcki w finale XVI edycji konkursu, który odbędzie się 12 czerwca 2010 roku w Wałbrzychu.

Wyróżnienie otrzymały Magdalena Kicelman – uczennica II LO w Zespole Szkół nr 2 w Ełku oraz Anna Maria Elbich – uczennica Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 6 w Ełku.


Warto też wspomnieć, że po raz pierwszy w historii konkursu wystąpiła Grupa „Ośmiu Wspaniałych” z Zespołu Szkół nr 3 w Ełku, która otrzymała wyróżnienie za innowacyjność.

– Mieliśmy wielki dylemat w wyborze laureata, ponieważ młodzież prezentowała wysoką kulturę osobistą, takt, zrozumienie tematu oraz wysoki poziom zaangażowania w działalność wolontariacką – powiedział Ryszard Rynkiewicz, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku, przewodniczący komisji konkursowej.

iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego