Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
16 marca 2010 roku odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej, w której udział wzięło 7 zespołów z ełckich szkół ponadgimnazjalnych.

Uczestnicy odpowiadali na pytania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, przepisów pożarniczych oraz sanitarnych.

Największą liczbę punktów i pierwsze miejsce zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku – Arkadiusz Gutowski i Mateusz Sommer. Tym samym chłopcy zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego olimpiady. Na drugim miejscu sklasyfikowano Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku w składzie: Michał Malesiak i Bartosz Strużyna, a na trzecim Zespół Szkół nr 1 im. J. Śniadeckiego w Ełku w składzie: Konrad Korzeniewski i Małgorzata Krejczman.

Zwycięzcy otrzymali od Starosty Ełckiego Krzysztofa Piłata nagrody w postaci odtwarzaczy DVD, MP4 i MP3, do pozostałych uczestników trafiły pamiątkowe upominki.

– Serdecznie dziękuję za udział w olimpiadzie, wykazaliście się ogromną wiedzą, a wasi rówieśnicy powinni brać z was przykład – powiedział Krzysztof Piłat, Starosta Ełcki. – W komisji zasiadali najwięksi eksperci w dziedzinie obrony cywilnej, tym bardziej cieszę się, że zostaliście przez nich docenieni.

iS (Powiat Ełk)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego