Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku

Powiększ zdjęcie
W Stradunach odbył się finał mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej. W imprezie udział wzięły drużyny: Wikielec (Gmina Iława), Tyrowo (Gmina Ostróda), Ząbrowo (Gmina Iława), Pogoń Ryn (Gmina Ryn), Wieliczki (Gmina Wieliczki), Bajtkowo (Gmina Ełk). Do finałów awansowały z eliminacji rejonowych, w których wystartowało ponad 50 ekip z różnych zakątków województwa warmińsko - mazurskiego.

Wyniki grupy A:
Wieliczki – Wikielec 4:4, Ryn – Wieliczki 0:2, Tyrowo – Pogoń Ryn 2:1.

Wyniki grupy B:
Wikielec – Bajtkowo 1:3, Ząbrowo – Wikielec 0:1, Bajtkowo - Ząbrowo 2:2.

Tabela grupy A:
1. Wieliczki 4 6:4
2. Tyrowo 4 6:5
3. Ryn 0 1:4

Tabela grupy B:
1. Bajtkowo 4 5:3
2. Wikielec 3 2:3
3. Ząbrowo 1 2:3

W półfinale Wikielec pokonał Wieliczki 4:0, Bajtkowo pokonało Tyrowo 2:0. W meczu o V miejsce Ząbrowo zwyciężyło Ryn 5:1, a w meczu o 3. miejsce Wieliczki wygrały z Tyrowem 2:0.

W finale odnotowano niespodziankę – Bajtkowo pokonało faworyzowany Wikielec w rzutach karnych 3:1 (w regulaminowym czasie był wynik meczu 2:2). Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Damiana Koncewicza z Bajtkowa, a najlepszym bramkarzem Marka Gołaszewskiego, również z Bajtkowa.

Drużyna z Bajtkowa będzie reprezentować województwo warmińsko- mazurskie na Ogólnopolskich Igrzyskach Mieszkańców Wsi, które odbędą się w sierpniu w Kielcach.

Organizatorem zawodów było Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS przy współudziale Starostwa Powiatowego w Ełku, Urzędu Gminy w Ełku, Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku i Centrum Kultury i Sportu Gminy Ełk z/s w Stradunach.

Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego