Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Sąd Rejonowy w Ełku aresztował na dwa miesiące 23-letniego ełczanina, sprawcę przemocy domowej. Mężczyzna przez wiele miesięcy bił swoją przyjaciółkę. Grozi mu do 5 lat wiezienia.

Z ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec Ełku od ponad roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Mężczyzna nadużywał alkoholu i wszczynał awantury domowe. Bił kobietę rękoma po twarzy i popychał.

We wtorek pokrzywdzona wezwała policjantów na interwencję domową. Kobieta posiadała obrażenia w postaci wybroczyn na szyi, rany ciętej w okolicy oka i zasinienia nosa. Okazało się, że konkubent dusił ją i bił po twarzy.

23-latek został zatrzymany w policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad swoją konkubiną.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Ełku na wniosek prokuratora aresztował 23-latka na dwa miesiące. Za przestępstwo znęcania się Kodeks Karny przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności. Tylko od początku tego roku ełccy policjanci przedstawili zarzuty 15 osobom za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad członkami rodziny. Sąd tymczasowo aresztował już pięć osób za dokonanie tego przestępstwa.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego