Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 5 lipca 2022 roku, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
Szkoły Celne w Ełku
Od Wielkiego Piątku do Lanego Poniedziałku ełccy policjanci zatrzymali 7 pijanych kierowców. Odnotowali 4 niegroźne kolizje drogowe. Przeprowadzili 101 interwencji w miejscach publicznych oraz 34 razy wyjeżdżali do awantur domowych.

Od piątku ełccy policjanci prowadzili wzmożone działania w ramach akcji "Bezpieczny Weekend". Funkcjonariusze ruchu drogowego obecni byli na ulicach i trasach całego powiatu. Kontrolowali stan technicznych pojazdów, sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Policjanci skontrolowali łącznie 206 pojazdów, nałożyli 57 mandatów karnych, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości. Stróże prawa wyeliminowali z ruchu 7 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, jedynie 4 niegroźne kolizje drogowe.

Przez ten okres funkcjonariusze przeprowadzili aż 101 interwencji w miejscach publicznych oraz 34 razy wyjeżdżali do awantur domowych. Najczęstszą przyczyną interwencji był alkohol. W związku z tymi zdarzeniami aż 31 osób trafiło do policyjnej izby wytrzeźwień oraz 12 do policyjnego aresztu.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego