Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 4 czerwca 2023 roku, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Szkoły Celne w Ełku
Ełccy policjanci zatrzymali 23 letniego wandala. Łukasz N. odpowie za uszkodzenie trzech samochodów i wybicie pięciu szyb. Mężczyzna skakał po samochodach. Kijem wybijał szyby w sklepach. Wyrządził straty na około 2 tysiące zł.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po północy. Policyjny patrol został wezwany na jeden z osiedlowych parkingów. Na miejscu pracownicy firmy ochroniarskiej wskazali czterech pijanych mężczyzn, którzy mieli mieć związek z uszkodzeniami samochodów. Policjanci dokładnie sprawdzili parking. Okazało się, że wiele aut posiada wgniecenia karoserii i zniszczone lusterka. Ponadto w jednym ze sklepów wybitych zostało pięć szyb.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jeden z zatrzymanych mężczyzn, 23-letni Łukasz N. jest sprawcą tego zdarzenia. Z pobudek czysto chuligańskich biegał on po samochodach, uderzał je łokciami i kopał. Ponadto uderzając kijem wybił szyby sklepowe.

Łukasz N. dzisiaj usłyszy zarzuty uszkodzenia trzech samochodów i zniszczenia pięciu szyb. Policjanci cały czas docierają do innych pokrzywdzonych i przyjmują zawiadomienia.

23-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego