Ełk

Wiadomości Ełk

Niedziela, 4 czerwca 2023 roku, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Szkoły Celne w Ełku
Starosta Ełcki Krzysztof Piłat zaprasza do wzięcia udziału w konferencji „Bezrobocie – przyczyny, skutki oraz sposoby łagodzenia”.

Konferencja odbędzie się w dwóch terminach: w niedzielę, 25 kwietnia oraz we wtorek, 27 kwietnia 2010 roku w Auli Głównej Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Ełku.

W niedzielę z wykładem „Planowanie kariery – stan obecny i perspektywy” wystąpi dr Karol Kowalewski (godz. 13.20). Następnie przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Ełku zaprezentuje „Praktyki promocji zatrudnienia na lokalnym rynku pracy” (godz. 13.40). Konferencję zakończy Starosta Ełcki Krzysztof Piłat z wystąpieniem „Powiat Ełcki i jego rola w rozwiązywaniu problemu bezrobocia” (godz. 14.00).

We wtorek wystąpienia będą miały te same osoby, jednak konferencja odbędzie się w godzinach 11.20 – 12.20. Konferencja Bezrobocie – przyczyny, skutki oraz sposoby łagodzenia odbędzie się w związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Walki z Bezrobociem, które przypadały 11 kwietnia 2010 roku, ale ze względu na żałobę narodową zostały przełożone.

iS (Powiat Ełk)
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego