Ełk

Wiadomości Ełk

Wtorek, 7 lipca 2020 roku, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa
Szkoły Celne w Ełku
Wstępny kalendarz letnich imprez w Ełku przedstawił na konferencji prasowej prezydent miasta.

Nie zabraknie tradycyjnych już festiwali takich jak Mulatka, Ogień i Woda, Złota Nutka czy Tęcza. Kontynuowane będą także imprezy, które w ubiegłym roku odbyły sie po raz pierwszy: Zawody Balonowe, Noc Cygańska i Potańcówka Pod Gwiazdami.

W ramach "Mazurskiego Lata Muzycznego" Ełk odwiedzi wiele gwiazd, wystąpią m.in. Blenders, Stachursky, Krzysztof Krawczyk, Patrycja Markowska, Bracia, Kayah, Ira i Bayer Full.

Ponadto odbędzie się szereg festynów, pikników, rozszerzona zostanie oferta Letniego Kina Pod Gwiazdami. Czekają nas też nowości: wyścig na 1/4 mili oraz kulinarne Frutti di lago i święto ziemniaka.

Lato w Ełku to także imprezy sportowe. Gwiazda Mazurska na której organizatorzy spodziewają się nawet tysiąca kolarzy i Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych. Planowany jest też mecz dwóch drużyn ekstraklasy na otwarcie modernizowanego jeszcze stadionu miejskiego.

Kompletny opis letnich atrakcji w Ełku znajdzie się w przygotowywanym przez Urząd Miasta kalendarzu, który ma promować miasto i pryciągnąć turystów.

iS
Copyright © 2005-2020 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego