Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Do 60-latka przyjechał zięć wraz ze znajomym. Zdenerwowany teść chcąc uniemożliwić zięciowi kontakt z dziećmi, zagroził mu pobiciem. Następnie chwycił siekierę i rzucił się z nią na mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w piątek w jednej z miejscowości w gminie Ełk. Z ustaleń policjantów wynika, że na posesję 60-latka przyjechał zięć wraz ze znajomym. Zdenerwowany teść chcąc uniemożliwić zięciowi kontakt z dziećmi, zagroził mu pobiciem. Następnie chwycił siekierę i rzucił się z nią na drugiego z mężczyzn. Ten na szczęście zdążył zrobić unik. Wtedy do ataku ruszył 17-latek, który wraz z 60-letnim ojcem pobił mężczyznę. Wspólnie zadawali oni pokrzywdzonemu ciosy pięściami po całym ciele.

60-latek i 17-latek zostali zatrzymani przez policjantów. Usłyszeli już zarzuty. Ponadto prokurator zastosował wobec 60-letniego podejrzanego dozór policyjny. Będzie on musiał stawiać się na komendzie cztery razy w tygodniu.

Teraz 17-latkowi za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast 60-latkowi za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz groźbę karalną grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego