Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Ełccy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali pijanego kierowcę, który uciekał przed radiowozem. Funkcjonariusze ustalili również, że kilka minut wcześniej 27-latek uderzył w latarnię. Mieszkaniec Grajewa miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W środę po godzinie 23.00 policjanci otrzymali informację, że spod jednego z ełckich marketów prawdopodobnie pijany mężczyzna odjeżdża skodą fabią. Funkcjonariusze natychmiast pojechali to sprawdzić.

W okolicy skrzyżowania ulic Suwalskiej i Łukasiewicza zauważyli wskazane auto. Samochód jechał bez zderzaka, posiadał pękniętą przednią szybę i wgnieciony błotnik. Kierowca nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne nakazujące do zatrzymania. Po krótkim pościgu na ulicy Suwalskiej w zatoce autobusowej policjanci zatrzymali skodę.

Kierowca i pasażer byli pijani. Badanie trzeźwości wykazało po 2,5 promila alkoholu w organizmie każdego z nich. Ponadto policjanci ustalili, że uszkodzenia auta powstały w wyniku uderzenia w latarnię.

Teraz 27-latkowi grozi kara 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres nawet 10 lat. Sprawca poniesie też konsekwencje za spowodowanie kolizji oraz brak dokumentów.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego