Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
140 młodych żeglarzy klasy Optimist z Polski i Litwy stanęło do rywalizacji w regatach o Puchar Pucka, rozegranych na Zatoce Puckiej. Zawodniczka UKS MOS Ełk Martyna Mik kolejny raz potwierdziła dobrą formę.

Pomimo trudnych i zmiennych warunków atmosferycznych (zimno, deszcz, kręcący wiatr) przez trzy dni rozegrano w sumie siedem wyścigów. Na starcie stanęli wszyscy najlepsi polscy „Optimiściarze” - regaty te były pierwszą eliminacją do mistrzostw świata i mistrzostw Europy, a także pierwszą eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bardzo dobrze wypadła w zawodach reprezentanka UKS MOS Ełk Martyna Mik, stając na trzecim stopniu podium w klasyfikacji dziewcząt. Martyna potwierdziła dobrą formę i przygotowanie do sezonu - po tych regatach eliminacyjnych podopieczna trenera Roberta Bieleckiego zapewniła sobie już start w OOM, ponadto aktualnie jest w reprezentacji Polski na mistrzostwa świata i mistrzostwa Europy.

W Pucku poza Martyną startowało jeszcze dwoje zawodników UKS MOS Ełk - Paulina Daniszewska i Krystian Fejfer, dla których był to debiut w tak dużych i mocno obsadzonych regatach grupy A.

Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego