Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
24 maja 2010 r. (poniedziałek)
godz. 18:00

sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury
bilet: 10 / 12 zł
(przedsprzedaż/w dniu spektaklu)

Katarzyna Żak znana publiczności jako Solejukowa z serialu „Ranczo”, Alina Krawczyk z „Miodowych lat” czy Halina Dębek z „Na Wspólnej”, wystąpi w Ełku. W Ełckim Centrum Kultury odbędzie się przedpremierowy monodram zatytułowany "Jak zabić nastolatkę (w sobie)". Pod tak przewrotnym tytułem zawarta jest opowieść kobiety, która zmaga się z upływającym czasem i podczas wakacji staje przed kilkoma problemami natury męsko-damskiej. Forma spektaklu bliska jest komedii obyczajowej i choć skierowana jest głównie do damskiej publiczności, panowie też na pewno będą się na nim dobrze bawić.

Katarzyna Żak - aktorka absolwentka wrocławskiej PWST, znana szerokiej publiczności z seriali: "Klan", "Miodowe lata", "Ranczo", "Na Wspólnej", związana z warszawskimi teatrami: Rampa, Komedia i Capitol.
Autorką tekstu jest Małgorzata Gutowska-Adamczyk - pisarka, historyk teatru, scenarzystka filmowa, dziennikarka, która ma w dorobku sześć książek. Spod jej ręki wyszły też scenariusze filmowe, m.in. "Tata, a Marcin powiedział".
Monodram wyreżyserował Wojciech Adamczyk, reżyser m.in. "Rancza" i kilkudziesięciu spektakli teatralnych i teatrów TV.

iS (ECK)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego