Ełk

Wiadomości Ełk

Piątek, 22 września 2023 roku, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Szkoły Celne w Ełku
Ełccy policjanci w miniony weekend zatrzymali 7 pijanych kierowców. Rekordzistą okazał się 48-latek, który kierował autem mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci od piątku do niedzieli interweniowali 42 razy w miejscach publicznych i 20 razy wyjeżdżali do awantur domowych.

Przez cały miniony weekend policjanci prowadzili kontrole drogowe na terenie miasta oraz drogach i trasach naszego regionu. Zwracali szczególną uwagę na kierowców przekraczających dozwoloną prędkość, badali stan trzeźwości, sprawdzali stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci w autach.

Policjanci od piątku do niedzieli zatrzymali 7 pijanych kierowców. Rekordzistą okazał się 48-latek, który został zatrzymany w Ełku na ulicy Suwalskiej. Kierował autem mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Ponadto przez cały weekend policjanci interweniowali 42 razy w miejscach publicznych, a 20 razy w miejscach zamieszkania. W związku z zakłóceniem porządku do policyjnej izby wytrzeźwień trafiło 10 osób. Również 10 osób trafiło do policyjnego aresztu.

iS (KPP)
Master Ełk
Koparko-ładowarka Ełk
Ełk
informatory
Pokoje do wynajęcia Ełk
Kebab Ełk
Pizza Ełk
Miasto Ełk
poznaj Ełk
Copyright © 2005-2023 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego