Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 6 lipca 2022 roku, imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
Na trasie Glinki-Długochorzele 54-letni mężczyzna kierujący oplem corsa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Badanie szpitalne krwi wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie 54-latka.

Policjanci pojechali między miejscowości Glinki i Długochorzele, gdzie miał znajdować się rozbity opel corsa. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że auto stoi przy drzewie. Samochód miał uszkodzony przód. Obok na ziemi leżał mężczyzna, a przy nim stało kilka osób. Jak się później okazało, osoby te były pierwsze na miejscu zdarzenia i powiadomiły służby ratunkowe. Mężczyzna był przytomny, ale czuć było od niego woń alkoholu. Z obrażeniami głowy i klatki piersiowej został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Wyjaśniło się też, że to 54-latek kierował oplem corsa. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że na zakręcie stracił on panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na szczęście podróżował sam. Badanie krwi wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Teraz 54-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres nawet 10 lat.

iS (KPP)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego