Ełk

Wiadomości Ełk

Środa, 6 lipca 2022 roku, imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Szkoły Celne w Ełku
Miasto Ełk zajęło II miejsce w ogólnopolskim konkursie Samorządowy Lider Zarządzania.

Ełk od kilku lat otrzymuje wyróżnienia w konkursie Samorządowy Lider Zarządzania za innowacyjne projekty wdrażane w mieście. W tym roku Miasto Ełk zajęło zaszczytne II w kategorii: Miasta na prawach powiatu, dziedzina: gospodarka komunalna za projekt: "Renowacja zabytkowej kamienicy przy ulicy Małeckich 3 wraz z przyległym zabytkowym Parkiem Solidarności w Ełku", którego celem jest podniesienie aktywności społecznej i przestrzennej miasta.

Samorządowy Lider Zarządzania to ogólnopolski konkurs realizowany w ramach projektu "Budowanie potencjału instytucjonalnego samorządów dla lepszego dostarczania usług publicznych (2007-2011)", współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Oprócz prestiżu, miasto otrzymało 10 tys zł na organizację wyjazdu studyjnego do Norwegii, by podglądać pracę tamtejszych samorządowców.

Honorowy patronat nad konkursem objęli - wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Marek Ziółkowski i Jego Ekscelencja Knut Hauge ambasador Królestwa Norwegii w Polsce.

iS (UM Ełk)
Copyright © 2005-2022 Elnet Ełk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry
infoserwiselk.pl | miasto Ełk i Powiat Ełcki
informacje, wiadomości z Ełku i powiatu ełckiego